• NBD profils Draugiem.lv
  • NBD profils Facebook
  • NBD profils Twitter
  • NBD barotne

Pasākumu kalendārs

Sekojiet mums Facebook

Administrācijas kontakti

 

Tālrunis

Mob. tālrunis

E-pasts

Administrācija

67945460

67945459

(fakss)

 

 

nbd@nbd.gov.lv

Direktors

Andrejs Svilāns

 

67945450

 

 -

 

andrejs.svilans@nbd.gov.lv

Direktora vietnieks

Artis Vītiņš

 

67945458

 

29403993

 

artis.vitins@nbd.gov.lv

Personāla speciāliste

Ella Ramiņa

 

67945468


22145333


ella.ramina@nbd.gov.lv

Tūrisma informācijas centrs/dežurants  
 -

22019340

welcome@nbd.gov.lv

Darba aizsardzības speciālists

Vasīlijs Ļipatovs

   

26516459



vasilijs.lipatovs@nbd.gov.lv

Finanšu speciāliste

Anita Beljāne

 
67945457


 -


anita.beljane@nbd.gov.lv

Uzskaitvede/kasiere

Dzintra Kukule

 
67945453


 -


dzintra.kukule@nbd.gov.lv

Iepirkumu speciāliste/sagādniece

Inga Dāle

 

67944974



22125111



inga.dale@nbd.gov.lv

Izglītības un informācijas nodaļa

 

 

 

Vadītāja

Lāsma Semerova

 

 
29850642


lasma.semerova@nbd.gov.lv

Projektu vadītāja

Daiga Brante


67944610


 -


daiga.brante@nbd.gov.lv

Izglītības darba spciāliste

Līga Apsēna



67944610


25467174


liga.apsena@nbd.gov.lv

Pasākumu organizatore

Katrīne Tuča Krastiņa



67944610


28670426


katrine.tuca-krastina@nbd.gov.lv

Pētniece

Ludmila Višņevska

 
67944610

 
28201516


ludmila.vishnevska@nbd.gov.lv

Augu ekofizioloģijas nodaļa

 

 

 

Vadītāja/vadošā pētniece

Gunta Jakobsone

 

67945467

 

29255479



gunta.jakobsone@nbd.gov.lv

Vadošā pētniece

Dace Kļaviņa

 
 -

 
28304310


dace.klavina@nbd.gov.lv

Vadošā pētniece

Dace Megre


67945467


 -


dace.megre@nbd.lv

Zinātniskā asistente

Ilze Dubova


67945452


28633609


ilze.dubova@nbd.gov.lv

Zinātniskā asistente

Gunta Priede


67945452


 -

 
 -

Tehniskā nodaļa

 

 

 

Vadītājs

Raimonds Pintāns


 -

 
25515016


raimonds.pintans@nbd.gov.lv

Energosistēmu tehniķis

Jurijs Višņevskis


 -


 -

 

Siltumiekārtu ekspl. inženieris

Aldis Araids



 -

 

27706606

 

 -

Autovadītājs

Jānis Bērziņš


 -

 
28807764

 
 -

Stādījumu kopšanas nodaļa

 

 

 

Nodaļas vadītāja

Ilva Ozola

 
 -

 
22045372

 
 -

Dendrofloras nodaļa

 

 

 

Asistente

Linda Strode

 
67945446

  
29436027


linda.strode@nbd.gov.lv

Pētniece

Ināra Bondare

 
67980072

 
29366351


inara.bondare@nbd.gov.lv

Pētniece

Dzintra Knape (kokaudzētava)

 

67945446

 

29478014

 

 -

Pētniece

Dagnija Šmite


67945446


 -

 
 -

Pētniece

Daina Roze


67945446


 -


daina.roze@nbd.gov.lv

Zinātniskā asistente

Aiva Bojāre


67945446


 -


aiva.bojare@nbd.gov.lv

Vadošā speciāliste

Anita Roze (sēklapmaiņa)

 
-

 
22127333


anita.roze@nbd.gov.lv
; seklas@nbd.gov.lv

Lakstaugu floras nodaļa

 

 

 

Vadītājs/vadošais pētnieks

Arnis Seisums

 

67945456

 

 -



arnis.seisums@nbd.gov.lv

Zinātniskā asistente

Ilma Nereta

 
67945456

 
26303228


ilma.nereta@nbd.gov.lv

Vadošā dārzkopības speciāliste

Marija Semerova

 

 -

 

20010947



marija.semerova@nbd.gov.lv

Pārtikas, aromātisko un ārstniecības augu nodaļa

 

 

 

Vadītājs/pētnieks

Alfreds Ripa


67945449
 
27001824

alfreds.ripa@nbd.gov.lv

Dārzkopības speciāliste

Liena Bleidele



67945449

 

27001824



liena.bleidele@nbd.gov.lv

Latvijas selekcijas telpaugu nodaļa

 

 

 

Vadošā dārzkopības speciāliste/nodaļas vadītāja pienākumu izpildītāja

Silvija Rožkalne





67945451





29396142





silvija.rozkalne@nbd.gov.lv

Pētniece

Maija Krisberga


 -


23642173


maija.krisberga@nbd.gov.lv

Dārzkopības speciāliste

Lauma Ozoliņa

 

 -



22147770

 

 -

Oranžēriju augu nodaļa

 

 

 

Vadītāja

Zane Purne

 
67945454

  
28328819


zane.purne@nbd.gov.lv