• NBD profils Draugiem.lv
  • NBD profils Facebook
  • NBD profils Twitter
  • NBD barotne

Pasākumu kalendārs

Sekojiet mums Facebook

Atpūta dārzā

Nacionālais Botāniskais dārzs ir lieliska vieta mierīgai atpūtai, kur, netraucētam no ikdienas steigas un ļaužu burzmas, svaigā gaisā pastaigāties un padomāt – vienam, ģimenēm, māmiņām vai tētiem ar bērnu ratiem, draugu pulkā.

Kopā ar bērniem rīkojiet paslēpes un piknikus. Dārzs ir droša un harmoniska vide pastaigām ar bērniem!

Aktīvās atpūtas cienītāji ir gaidīti ar savām skrituļslidām, velosipēdiem, lai baudītu dabu, pārvietojoties pa gariem asfaltētiem celiņiem. Botāniskais dārzs ir izcila vieta nūjotājiem, jo gan asfalta, gan dabiskā seguma takas stiepjas vairāku kilometru garumā un ikviens var izvēlēties sev piemērotāko maršrutu (mazo loku, lielo loku) vai doties garākā ceļā, izzinot dārza plašumus.

Botāniskais dārzs lepojas ar lielāko augu kolekciju Baltijā un vienu no lielākajiem dendrārijiem Ziemeļaustrumeiropā. Dārza 129 hektāru lielajā platībā atradīsiet gan ēnainas vietas atpūtai, gan skaistos stūrīšus dīķa krastā, kur vērot ūdensputnus un citus tā iemītniekus, gan noslēpumainās takas dendrārijā, kur satikt drosmīgo vāveri vai pat piesardzīgo stirnu, bet pavasara rītos klausīties visdažādāko putnu balsīs.

Piknika vietas rezervēšana: 3 h – 35 EUR + ieejas biļetes.

Lapenes rezervēšana: 2 h – 60 EUR + ieejas biļetes.

Iebraukšana mūsu teritorijā - 1.50 EUR


Par atpūtas iespējām botāniskajā dārzā rakstiet pasakumi@nbd.gov.lv vai zvaniet 28670426.

Dārzs pasākumiem     Dārzs pasākumiem