• NBD profils Instagram
  • NBD profils Facebook
  • NBD profils Twitter
  • NBD barotne

Pasākumu kalendārs

Sekojiet mums Facebook

Gadatirgus apmeklētājiem

Nacionālā botāniskā dārza STĀDU GADATIRGI kļuvuši jau par tradīciju un svarīgu notikumu dārzkopju dzīvē, vienkopus pulcējot gan tirgotājus, gan arī pircējus no visas Latvijas. Kā ierasts, tirdziņa stādu sortimentu bagātina arī Nacionālā botāniskā dārza stends, kurā apmeklētāji var iegādāties tepat audzētus stādus.

KAD?

Stādu gadatirgi 2022. gadā.      

23. aprīlis "Cīruļu diena" 
14. maijs "Pasaules augu diena" 
11. jūnijs "Zāļu diena" 
17. septembris "Vitamīnu diena"

KĀPĒC? 

Šeit visi interesenti var iepazīties ar stādaudzētavu jaunumiem, bagātināt savu kolekciju ne tikai ar tradicionāliem dekoratīvo un pārtikas augu stādiem, bet atrast arī retus, grūti pavairojumus un eksotiskus augus. Tāpat apmeklētājiem ir lieliska iespēja iegādāties ko saimniecībā noderīgu no Latvijas amatnieku piedāvājuma, kā arī panašķoties ar kādu no mājražotāju piedāvātajiem labumiem.

KĀ?

Gadatirgus apmeklējumam derīga ieejas biļete dārza āra teritorijā:

Pieaugušajiem

4.00 eur

Studentiem/pensionāriem/skolēniem 

3.00 eur

Ģimene

7.00 eur

 

 

 

* Ieejas biļetes jāiegādājas arī Salaspils iedzīvotājiem.

 KUR?

Salaspilī, Miera ielā 1

20 metru attālumā no dzelzceļa stacijas “Salaspils”

 

Šīs mājaslapas pārzinis ir VALSTS ZINĀTNISKAIS INSTITŪTS ATVASINĀTĀ PUBLISKĀ PERSONA "NACIONĀLAIS BOTĀNISKAIS DĀRZS" , kuras pārziņā ir šī mājaslapa, kontaktinformācija: datu.specialists@nbd.gov.lv. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit. Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.