• NBD profils Instagram
  • NBD profils Facebook
  • NBD profils Twitter
  • NBD barotne

Pasākumu kalendārs

Sekojiet mums Facebook

Aktualitātes Vides izglītības centra izveidē

Aktualitātes Vides izglītības centra izveidē

|23.03.2020|

Kā jau informējām, Nacionālajā botāniskajā dārzā bijušās administrācijas ēkas vietā tiks veikta Vides izglītības centra (VIC) izbūve. Tā būs vieta, kur katrs varēs izzināt augu pasauli un tajā notiekošos procesus. Paredzēts, ka VIC ēkā būs interaktīva, izglītojoša ekspozīcija, kā arī divas klases skolēnu mācību nodarbībām, kas dos iespēju dalībniekiem praktiski darboties.

Šobrīd ir saskaņots ēkas būvprojekts un veikta būvprojekta ekspertīze. Notiek darbs pie ekspozīcijas projekta un ārtelpas labiekārtošanas projekta izstrādes. Turpinās darbs pie ekspozīcijas saturiskās daļas. Tiek gatavots iepirkums būvniecībai un būvuzraudzībai. Veiksmīga iepirkuma procesa gadījumā VIC būvniecību varētu uzsākt ap Jāņiem.


Projekts “Valsts vides monitoringa programmu un kontroles sistēmas attīstība un sabiedrības līdzdalības veicināšana, pilnveidojot nacionālās nozīmes vides informācijas un izglītības centru infrastruktūru” tiks realizēts ar ES Kohēzijas fonda atbalstu.

Vairāk par projektu skatīt šeit:https://www.vraa.gov.lv/lv/projekts/vides-monitoringa-kontroles-un-izglitibas-projekts

 

Šīs mājaslapas pārzinis ir VALSTS ZINĀTNISKAIS INSTITŪTS ATVASINĀTĀ PUBLISKĀ PERSONA "NACIONĀLAIS BOTĀNISKAIS DĀRZS" , kuras pārziņā ir šī mājaslapa, kontaktinformācija: datu.specialists@nbd.gov.lv. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit. Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.