• NBD profils Draugiem.lv
  • NBD profils Facebook
  • NBD profils Twitter
  • NBD barotne

Pasākumu kalendārs

Sekojiet mums Facebook

Lienītes Auziņas personālizstāde

Lienītes Auziņas personālizstāde

|04.09.2018|

''Es zīmēju kopš sevi atceros; tas vienmēr ir bijis īpašs process, kas iekšēji kādu laiku briest domās līdz atrod izpausmi gleznā. Tas ir brīdis, kad uzkrātās emocijas materializējas. Pārsvarā gleznoju ziedus, ļoti tuva ir dabas tēma un vēlēšanās uzgleznot vēl daudz Latvijas dabas ainavu. Īpaši tuva man ir Līgatne, kuras neatkārtojamās dabas ainavas ir ikoniskas. Jauna iesāktā tēma ir kustība un deja, kas parāda manu aktīvo pusi - kustībā ir tik daudz emociju un galvenais mans mērķis ir nodot šīs emocijas un sajūtas tālāk. Vēlos, lai katra glezna uz mirkli liktu sajusties kā daļai no tās. 
Vērīgākie izstādes apmeklētāji iespējams pamanīs, ka gleznas ir parakstītas ar pseidonīmu L.Timčenko - tas bija mans lēmums jau agrā bērnībā visas gleznas parakstīt ar to uzvārdu ar kuru piedzimu. Bērnība bija tas laiks, kad varēju apmeklēt gleznošanas un zīmēšanas privātstundas. Arī šobrīd ir liela vēlēšanās pilnveidot sevi un radīt vēl kādu gleznu, kuru parādīt Jums."

Lienīte  Auziņa

 

Ieeja: iegādājoties ieejas biļeti botāniskajā dārzā, oranžērijas darba laiks no trešdienas līdz svētdienai, no 9:00 līdz 18:00. 

 

Projekta „Bioloģiskās daudzveidības saglabāšanas ex situ infrastruktūras izveide” (3DP/3.4.1.3.0/11/IPIA/VARAM/001) finansējuma saņēmējs ir VZI APP "Nacionālais botāniskais dārzs".

Projekta administratīvās, finanšu un tehniskās vadības uzraudzību nodrošina Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija.