• NBD profils Instagram
  • NBD profils Facebook
  • NBD profils Twitter
  • NBD barotne

Pasākumu kalendārs

Sekojiet mums Facebook

Izstāde 'Brilles jeb BĒRNS MĀCĀS NO TĀ KO REDZ!'

Izstāde 'Brilles jeb BĒRNS MĀCĀS NO TĀ KO REDZ!'

|16.06.22.|

Izstāde “Brilles jeb BĒRNS MĀCĀS NO TĀ, KO REDZ!” izvietota Nacionālā botāniskā dārza teritorijā, iepretim Vides izglītības un informācijas centra – augu valstības “Botania” ēkai un tās autori ir PII “Salaspils 2. pirmsskola”. Izstāde tapusi Mākslas dienu ietvaros ar mērķi ļaut mākslas baudītājiem saskatīt jaunas un interesantas lietas.

“Vasara ir tas laiks, kad ģimenes bauda atvaļinājumus, kad katram no mums ir savas vēlmes brīvā laika pavadīšanai. Gribās tik daudz paspēt, pabūt dabā, redzēt kaut ko jaunu. Mēs vēlamies, lai bērni redz jaunas un interesantas lietas,” stāsta Kristīne Ose-Stuģe, PII” vadītājas vietniece metodiskajā darbā. “Vai Jums izdosies brillēs saskatīt netīši atainotos Salaspils pilsētas populāros objektus? Laiks mācīties sajust, ieraudzīt, apstāties un pabūt kopā! Nesteidzībā!”

Izstāde iepretim Vides izglītības un informācijas centra – augu valstības “Botania” ēkai apskatei būs pieejama līdz šī gada 15.jūlijam. Tikmēr augu valstībā “Botania” turpinās ekspozīcijas iekārtošanas darbi un, lai arī apmeklētājiem vēl nav iespējams ielūkoties ēkas iekšienē, uzstādīti jau pirmie stendi. Plānots, ka vides izglītības centrs apmeklētājiem durvis vērs 2022. gada nogalē.

Vides izglītības un informācijas centra būvniecības finansējumu nodrošināja projekts Nr.5.4.2.2/17/I/002 “Valsts vides monitoringa programmu un kontroles sistēmas attīstība un sabiedrības līdzdalības veicināšana, pilnveidojot nacionālās nozīmes vides informācijas un izglītības centru infrastruktūru”, kas tika realizēts ar Eiropas Savienības (ES) Kohēzijas fonda atbalstu. Projekta mērķis ir attīstīt valsts vides monitoringa un kontroles sistēmu, pilnveidojot atbildīgo iestāžu tehnisko nodrošinājumu, kā arī veicināt sabiedrības līdzdalību vides pārvaldībā, modernizējot nacionālas nozīmes vides izglītības un informācijas centrus un īstenojot sabiedrības iesaistes pasākumus.

Šīs mājaslapas pārzinis ir VALSTS ZINĀTNISKAIS INSTITŪTS ATVASINĀTĀ PUBLISKĀ PERSONA "NACIONĀLAIS BOTĀNISKAIS DĀRZS" , kuras pārziņā ir šī mājaslapa, kontaktinformācija: datu.specialists@nbd.gov.lv. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit. Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.