• NBD profils Instagram
  • NBD profils Facebook
  • NBD profils Twitter
  • NBD barotne

Pasākumu kalendārs

Sekojiet mums Facebook

NBD darbinieki piedalījušies Dabas aizsardzības pārvaldes organizētajās mācībās

NBD darbinieki piedalījušies Dabas aizsardzības pārvaldes organizētajās mācībās

|29.12.21.|

2021. gada nogalē Nacionālā botāniskā dārza (NBD) Izglītības un informācijas nodaļas darbinieki piedalījās Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) organizētajās apmācības par dažādām pamatdarbības tēmām.

NBD darbiniekiem bija iespēja uzlabot zināšanas un prasmes komunikācijas un attālinātās saziņas jautājumos, kā arī piedalīties kursos par Stresa menedžmentu un profesionālo izdegšanu un Konfliktsituāciju risināšanu darba vidē. Dalība šajos kursos paaugstinās dalībnieku profesionālās iemaņas komunikācijā un attālinātajā saziņā, uzlabos savstarpējās komunikācijas prasmes, kā arī komunikāciju ārējā telpā (komunikācija ar klientu; uzstāšanās auditorijas priekšā (klātienē un attālināti). Visa veida mācības komunikācijas jomā ļāva iegūt jaunas zināšanas par to, kā komunicēt klātienē un attālināti, kā publiski uzstāties un uzlabot rakstisko komunikāciju. Apmācības par stresa menedžmentu un konfliktsituāciju risināšanu darba vidē darbiniekiem sniedza zināšanas par stresa cēloņiem un izpausmēm, prasmes emocionālās spriedzes mazināšanai, kā arī iemaņas, kā pilnveidot konfliktu risināšanas spējas. Iekšējās komunikācijas pilnveides apmācības ļaus veidot ciešāku un saliedētāku komandu, veicinās spēju sadarboties.

Apmācību dalībnieki novērtēja, ka darba procesa organizēšanā un arī ikdienas dzīvē noderēs apmācībās apgūtās zināšanas un prasmes, kā arī izteica vēlmi līdzīga veida mācību organizēšanai nākotnē, lai darbā sasniegtie rezultāti kļūtu vēl kvalitatīvāki, kā arī uzlabotos savstarpējā komunikācija un komandas saliedētība.

DAP organizētās mācības rīkotas ar Latvijas vides aizsardzības fonds (LVAF) Valsts budžeta apakšprogramma 21.13.00 “Nozares vides projekti” atbalstu. Projekta Reģ.Nr.1-08/216/2020. Finansējumu 52 882,00 EUR.

 

 

Šīs mājaslapas pārzinis ir VALSTS ZINĀTNISKAIS INSTITŪTS ATVASINĀTĀ PUBLISKĀ PERSONA "NACIONĀLAIS BOTĀNISKAIS DĀRZS" , kuras pārziņā ir šī mājaslapa, kontaktinformācija: datu.specialists@nbd.gov.lv. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit. Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.