• NBD profils Instagram
  • NBD profils Facebook
  • NBD profils Twitter
  • NBD barotne

Pasākumu kalendārs

Sekojiet mums Facebook

Salaspils novada svētki Nacionālajā botāniskajā dārzā

Salaspils novada svētki Nacionālajā botāniskajā dārzā

|22.07.21.|

Jau pavisam drīz, 4.septembrī, Nacionālajā Botāniskajā dārzā Salaspils kultūra organizē Salaspils novada svētkus – 835 gadi kopš Salaspils (Holme) minēta rakstos!

Pirmos arheoloģiskos izrakumus Mārtiņsalas pilī un baznīcā 1897. gadā veica vēsturnieks Antons Būholcs. Sala (no 13. gs. vidus sala saukta Holme, no 17. gs. – Mārtiņsala) atradās Daugavā starp Doles salas augšgalu un upes labo krastu. Pils Mārtiņsalā devusi latvisko Salaspils nosaukumu – pils uz salas.

Šogad svētku programma runā pati par sevi:

12.00 Patrisha, Reiks, KATŌ, Prusax
14.00 Carnival Youth
16.00 Very Cool People kopā ar Aiju Andrejevu
18.00 Apvedceļš
20.00 Raimonds Pauls kopā ar Daumantu Kalniņu
22.00 Intars Busulis un Abonementa orķestris

 

 

 

Pasākuma vadītāji: Baiba Sipeniece-Gavare, Jānis Romanovskis un Star FM DJ Egons Reiters.

Ieeja: bezmaksas

Svētku laikā radio Star FM tiks translēta tiešraide no Nacionālā Botāniskā dārza, dodot iespēju klausīties koncertus arī no savām mājām.

Saskaņā ar 2021.gada 17.augustā pieņemtajiem grozījumiem Ministru kabineta 2020.gada 9.jūnija noteikumos Nr.360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” drošā jeb “zaļā līmeņa” publiskus pasākumus tika atļauts apmeklēt nepilngadīgiem bērniem kopā ar personām, kurām ir sadarbībspējīgs Covid19 sertifikāts, ja pasākuma organizators pasākuma norises vietā nodrošina atsevišķu sektoru, kurā tiek ierādītas personalizētas sēdvietas minētajām personām ar bērniem.

Lai apmeklētu Salaspils novada svētkus ar nepilngadīgiem bērniem, vecākiem ir jāizņem bezmaksas ielūgumi, reģistrējot sevi un savus bērnus platformā aula.lv līdz 2.septembra plkst 00:00.

Links: https://www.aula.lv/pasakumi/salaspils-novada-svetki-835

Pasākuma dienā ielūgumi netiks izsniegti.

 

Ieeja Salaspils novada svētkos:

  • Pieaugušajiem (bez bērniem) ar sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu;
  • Pieaugušajiem (ar bērniem) ar sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, personu apliecinošu dokumentu un izņemto ielūgumu;
  • Bērniem līdz 11 gadu vecumam (ieskaitot) ar personu apliecinošu dokumentu un izņemto ielūgumu;
  • Bērniem no 12 gadu vecuma līdz 17 gadu vecumam (ieskaitot) ar Covid-19 vakcinācijas, pārslimošanas vai testēšanas sertifikātu (negatīvs rezultāts 48 stundu laikā pirms pasākuma veiktam Covid-19 testam, nosakot SARS-CoV2 vīrusa RNS, vai negatīvs rezultāts 6 stundu laikā pirms pasākuma veiktam SARS-CoV-2 antigēna testam), personu apliecinošu dokumentu un izņemto ielūgumu.

 

Sertifikātu iespējams lejupielādēt vietnē www.Covid19sertifikats.lv.

Vakcinācijas kursam jābūt pabeigtam līdz 2021. gada 20. augustam!

Lūdzam uz pasākumu ierasties savlaicīgi.

Droši svētki – veselīgs rudens!

 

Informējam, ka pašvaldības organizēto publisko pasākuma laikā iespējama pasākuma dalībnieku personas datu apstrāde fotografējot un filmējot, kā arī pēc tam iegūtais materiāls var tikt publicēts Salaspils novada pašvaldības informatīvajos kanālos un izdevumos informācijas atklātības un sabiedrības informēšanas mērķa nodrošināšanai. Vairāk informācijas http://www.salaspils.lv/privatums-politika

 

Kristiāna Balode

Salaspils novada pašvaldības iestāde 

"SALASPILS KULTŪRAS NAMS"

Šīs mājaslapas pārzinis ir VALSTS ZINĀTNISKAIS INSTITŪTS ATVASINĀTĀ PUBLISKĀ PERSONA "NACIONĀLAIS BOTĀNISKAIS DĀRZS" , kuras pārziņā ir šī mājaslapa, kontaktinformācija: datu.specialists@nbd.gov.lv. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit. Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.