• NBD profils Instagram
  • NBD profils Facebook
  • NBD profils Twitter
  • NBD barotne

Pasākumu kalendārs

Sekojiet mums Facebook

Sukulentu kompozīciju izstāde 'Ķīmija + botānika'

Sukulentu kompozīciju izstāde 'Ķīmija + botānika'

|10.04.2019|

Nacionālā botāniskā dārza oranžērijas sukulentu zālē iekārtota neparasta sukulentu kompozīciju izstāde. Neparasta tādēļ, ka augi sastādīti porcelāna laboratorijas traukos.

Izstāde veltīta Rīgas porcelāna rūpnīcas piemiņai, kur kādreiz ražoti šie trauki, un reizē Latvijas ķīmijas zinātnes slavenai pagātnei.

Ja interesē kompozīcijās izmantoto augu nosaukumi, tie visi atrodami oranžērijas ekspozīcijā.

Atgādinām, ka oranžērijas sukulentu zālē vēl apskatāmi bonsai kociņi.

Ieeja: iegādājoties ieejas biļeti botāniskajā dārzā.

 

Projekta „Bioloģiskās daudzveidības saglabāšanas ex situ infrastruktūras izveide” (3DP/3.4.1.3.0/11/IPIA/VARAM/001) finansējuma saņēmējs ir VZI APP "Nacionālais botāniskais dārzs".

Projekta administratīvās, finanšu un tehniskās vadības uzraudzību nodrošina Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija.

Šīs mājaslapas pārzinis ir VALSTS ZINĀTNISKAIS INSTITŪTS ATVASINĀTĀ PUBLISKĀ PERSONA "NACIONĀLAIS BOTĀNISKAIS DĀRZS" , kuras pārziņā ir šī mājaslapa, kontaktinformācija: datu.specialists@nbd.gov.lv. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit. Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.