• NBD profils Instagram
  • NBD profils Facebook
  • NBD profils Twitter
  • NBD barotne

Pasākumu kalendārs

Sekojiet mums Facebook

Charming life

Ģints: Lilijas
Sekcija (šķirņu grupa): Martagonliliju hibrīdi
Suga: -
Šķirne: 'Charming life'
Selekcionārs: Dāvids Hercbergs
Selekcijas vieta: Vecumnieki
Selekcijas-introdukcijas gads: 2010
Selekcionāra tiesību turētājs: -
Šķirnes apraksts:

Ziedlapas ir maigi rozā krāsā ar tumšāku galotni, centram tuvākai ziedlapas daļai ir gaiši dzeltens ēnojums, dzeltenas apmales un intensīvs sīks sarkans punktējums. Zieda ārpuse ir gaišāka ar saskatāmu punktējumu, putekšņi oranži, kāts zaļš. 20 ziedu 120 cm augstā kātā uzzied jūnija trešajā dekādē.

Godalgas: -
Genofonda turētāji:

Dāvids Hercbergs

Bibliogrāfija: -
Charming life
Charming life
Charming life
Apraksta autors: Dāvids Hercbergs

Slavas zāle tapusi projekta „Latvijas izcelsmes dekoratīvo augu ekspozīcijas un virtuālās „Nacionālās selekcijas slavas zāles” izveide NBD Salaspilī” (Reģ. Nr. 1-08/259/2016) ietvaros. Projekts tiek realizēts ar Latvijas vides aizsardzības fonda finansiālu atbalstu, īstenojot projektu aktivitāti “Latvijas vides un dabas vērtību cildināšana, godinot Latvijas valsts pastāvēšanas simtgadi”.

-Latvija 100-

Šīs mājaslapas pārzinis ir VALSTS ZINĀTNISKAIS INSTITŪTS ATVASINĀTĀ PUBLISKĀ PERSONA "NACIONĀLAIS BOTĀNISKAIS DĀRZS" , kuras pārziņā ir šī mājaslapa, kontaktinformācija: datu.specialists@nbd.gov.lv. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit. Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.