• NBD profils Instagram
  • NBD profils Facebook
  • NBD profils Twitter
  • NBD barotne

Pasākumu kalendārs

Sekojiet mums Facebook

Jago

Ģints: Lilijas
Sekcija (šķirņu grupa): Martagonliliju hibrīdi
Suga: -
Šķirne: 'Jago'
Selekcionārs: Dāvids Hercbergs
Selekcijas vieta: Vecumnieki
Selekcijas-introdukcijas gads: 2011
Selekcionāra tiesību turētājs: -
Šķirnes apraksts:

Spoži tumši ķiršsarkani ziedi ar tādas pašas krāsas punktojumu uz baltiem lāsumiem un baltām puteksnīcām bez putekšņiem. 140 cm augsts tumšs ziedkāts tur 15 ziedus, uzzied jūlija vidū.

Godalgas: -
Genofonda turētāji:

Dāvids Hercbergs

Bibliogrāfija: -
Jago
Jago
Apraksta autors: Dāvids Hercbergs

Slavas zāle tapusi projekta „Latvijas izcelsmes dekoratīvo augu ekspozīcijas un virtuālās „Nacionālās selekcijas slavas zāles” izveide NBD Salaspilī” (Reģ. Nr. 1-08/259/2016) ietvaros. Projekts tiek realizēts ar Latvijas vides aizsardzības fonda finansiālu atbalstu, īstenojot projektu aktivitāti “Latvijas vides un dabas vērtību cildināšana, godinot Latvijas valsts pastāvēšanas simtgadi”.

-Latvija 100-

Šīs mājaslapas pārzinis ir VALSTS ZINĀTNISKAIS INSTITŪTS ATVASINĀTĀ PUBLISKĀ PERSONA "NACIONĀLAIS BOTĀNISKAIS DĀRZS" , kuras pārziņā ir šī mājaslapa, kontaktinformācija: datu.specialists@nbd.gov.lv. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit. Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.