• NBD profils Instagram
  • NBD profils Facebook
  • NBD profils Twitter
  • NBD barotne

Pasākumu kalendārs

Sekojiet mums Facebook

Diplomande

Ģints: Lilijas
Sekcija (šķirņu grupa): Āzijas liliju hibrīdi
Suga: -
Šķirne: 'Diplomande'
Selekcionārs: Jānis Vasarietis
Selekcijas vieta: Vecumnieki
Selekcijas-introdukcijas gads: 2001
Selekcionāra tiesību turētājs: -
Šķirnes apraksts:

Pirmā ziedēšana 1986., reģistrēts 2001. gadā

Gaišā laškrāsā ar nedaudz sīku punktojumu uz 1/3 zielapas, Putekšņi melni, 12 – 18 ziedi, D – 15 cm, A – 100 cm, zied VII vidū..

Godalgas: -
Genofonda turētāji:

Jānis Vasarietis

Bibliogrāfija:

Lauku Avīzes Tematiskā Avīze, 2006. 7 (124) Lilijas.

Diplomande
Apraksta autors: Dāvids Hercbergs

Slavas zāle tapusi projekta „Latvijas izcelsmes dekoratīvo augu ekspozīcijas un virtuālās „Nacionālās selekcijas slavas zāles” izveide NBD Salaspilī” (Reģ. Nr. 1-08/259/2016) ietvaros. Projekts tiek realizēts ar Latvijas vides aizsardzības fonda finansiālu atbalstu, īstenojot projektu aktivitāti “Latvijas vides un dabas vērtību cildināšana, godinot Latvijas valsts pastāvēšanas simtgadi”.

-Latvija 100-

Šīs mājaslapas pārzinis ir VALSTS ZINĀTNISKAIS INSTITŪTS ATVASINĀTĀ PUBLISKĀ PERSONA "NACIONĀLAIS BOTĀNISKAIS DĀRZS" , kuras pārziņā ir šī mājaslapa, kontaktinformācija: datu.specialists@nbd.gov.lv. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit. Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.