• NBD profils Instagram
  • NBD profils Facebook
  • NBD profils Twitter
  • NBD barotne

Pasākumu kalendārs

Sekojiet mums Facebook

The favourite

Ģints: Lilijas
Sekcija (šķirņu grupa): Martagonliliju hibrīdi
Suga: -
Šķirne: 'The favourite'
Selekcionārs: Dāvids Hercbergs
Selekcijas vieta: Vecumnieki
Selekcijas-introdukcijas gads: 2005
Selekcionāra tiesību turētājs: -
Šķirnes apraksts:

Sniegbalti ziedi ar zaļu ziedlapas pamatni un tumšu punktojumu. Putekšņi dzelteni, ārpuses vidusdzīsla – gaiši zaļa ar tumšu punktu katras ziedlapas galotnē, Augstums – 150 cm, kāts zaļš, 30 ziedi uzzied jūlija pirmajā dekādē

Godalgas:

2005.gada Lilium Balticum izstādes čempione savā grupā

Genofonda turētāji:

Dāvids Hercbergs

Bibliogrāfija:

• Lauku Avīzes Tematiskā Avīze, 2006. 7 (124) Lilijas.

The favourite
The favourite
The favourite
The favourite
Apraksta autors: Dāvids Hercbergs

Slavas zāle tapusi projekta „Latvijas izcelsmes dekoratīvo augu ekspozīcijas un virtuālās „Nacionālās selekcijas slavas zāles” izveide NBD Salaspilī” (Reģ. Nr. 1-08/259/2016) ietvaros. Projekts tiek realizēts ar Latvijas vides aizsardzības fonda finansiālu atbalstu, īstenojot projektu aktivitāti “Latvijas vides un dabas vērtību cildināšana, godinot Latvijas valsts pastāvēšanas simtgadi”.

-Latvija 100-

Šīs mājaslapas pārzinis ir VALSTS ZINĀTNISKAIS INSTITŪTS ATVASINĀTĀ PUBLISKĀ PERSONA "NACIONĀLAIS BOTĀNISKAIS DĀRZS" , kuras pārziņā ir šī mājaslapa, kontaktinformācija: datu.specialists@nbd.gov.lv. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit. Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.