• NBD profils Instagram
  • NBD profils Facebook
  • NBD profils Twitter
  • NBD barotne

Pasākumu kalendārs

Sekojiet mums Facebook

Irma

Ģints: Dienziedes
Sekcija (šķirņu grupa):
Suga: -
Šķirne: 'Irma'
Selekcionārs: Varis Baņģieris
Selekcijas vieta: SIA Dienliliju dārzs, Lauciene, Talsu novads
Selekcijas-introdukcijas gads: 2013
Selekcionāra tiesību turētājs: SIA Dienliliju dārzs, V. Baņģieris
Šķirnes apraksts:

Milzīgs, violet rozā zieds ar platu krokoti viļņainu ziedlapas malu un baltu ziedlapas maliņu. Ilgi un bagātīgi ziedošs. Zieda diametrs 17 cm, ziedkātiņ 60 cm augsti

Godalgas: -
Genofonda turētāji:

Varis Baņģieris. SIA Dienliliju dārzs, Lauciene Talsu novads 2013. 

Bibliogrāfija:

www.daylilie.lv

Irma
Apraksta autors: NBD

Slavas zāle tapusi projekta „Latvijas izcelsmes dekoratīvo augu ekspozīcijas un virtuālās „Nacionālās selekcijas slavas zāles” izveide NBD Salaspilī” (Reģ. Nr. 1-08/259/2016) ietvaros. Projekts tiek realizēts ar Latvijas vides aizsardzības fonda finansiālu atbalstu, īstenojot projektu aktivitāti “Latvijas vides un dabas vērtību cildināšana, godinot Latvijas valsts pastāvēšanas simtgadi”.

-Latvija 100-

Šīs mājaslapas pārzinis ir VALSTS ZINĀTNISKAIS INSTITŪTS ATVASINĀTĀ PUBLISKĀ PERSONA "NACIONĀLAIS BOTĀNISKAIS DĀRZS" , kuras pārziņā ir šī mājaslapa, kontaktinformācija: datu.specialists@nbd.gov.lv. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit. Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.