• NBD profils Instagram
  • NBD profils Facebook
  • NBD profils Twitter
  • NBD barotne

Pasākumu kalendārs

Sekojiet mums Facebook

Freedom Stars

Ģints: Narcises
Sekcija (šķirņu grupa):
Suga: -
Šķirne: 'Freedom Stars'
Selekcionārs: Jānis Rukšāns
Selekcijas vieta: Z/s Pulkas, Stalbes pag., Pārgaujas novads
Selekcijas-introdukcijas gads: 1997
Selekcionāra tiesību turētājs: J. Rukšāns
Šķirnes apraksts:

Šķeltvainadziņa un triandru narcises hibrīds, zied ļoti vēlu (jūnijā). Veido 3 (-5) ziedus uz kāta, izcili vairojas. Pasaulē pirmā daudzziedu šķeltvainadziņa šķirne ar baltu apziedni. 

Godalgas:

Šķirne saņēmusi daudzu izstāžu godalgas.

Genofonda turētāji:

Z/s Pulkas, Stalbes pag., Pārgaujas novads

janis.bulb@hawk.lv

Bibliogrāfija: -
Freedom Stars
Apraksta autors: NBD

Slavas zāle tapusi projekta „Latvijas izcelsmes dekoratīvo augu ekspozīcijas un virtuālās „Nacionālās selekcijas slavas zāles” izveide NBD Salaspilī” (Reģ. Nr. 1-08/259/2016) ietvaros. Projekts tiek realizēts ar Latvijas vides aizsardzības fonda finansiālu atbalstu, īstenojot projektu aktivitāti “Latvijas vides un dabas vērtību cildināšana, godinot Latvijas valsts pastāvēšanas simtgadi”.

-Latvija 100-

Šīs mājaslapas pārzinis ir VALSTS ZINĀTNISKAIS INSTITŪTS ATVASINĀTĀ PUBLISKĀ PERSONA "NACIONĀLAIS BOTĀNISKAIS DĀRZS" , kuras pārziņā ir šī mājaslapa, kontaktinformācija: datu.specialists@nbd.gov.lv. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit. Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.