• NBD profils Instagram
  • NBD profils Facebook
  • NBD profils Twitter
  • NBD barotne

Pasākumu kalendārs

Sekojiet mums Facebook

Purple Heart

Ģints: Zaķskābenes
Sekcija (šķirņu grupa):
Suga: -
Šķirne: 'Purple Heart'
Selekcionārs: Jānis Rukšāns
Selekcijas vieta: Z/s Pulkas, Stalbes pag., Pārgaujas novads
Selekcijas-introdukcijas gads: 1998
Selekcionāra tiesību turētājs: Jānis Rukšāns
Šķirnes apraksts:

Atlasīta no brīvās apputes Oxalis adenophylla sēklām. Ļoti dekoratīvas lapas - ar tumši purpurvioletu centru, dekoratīvas arī bez ziediem. Ziedi koši violeti rozā ar tumšu actiņu, pilnīgi nosedz lapas.

Godalgas: -
Genofonda turētāji:

Jānis Rukšāns, z/s Pulkas, Stalbes pag., Pārgaujas novads. janis.bulb@hawk.lv

Bibliogrāfija: -
Purple Heart
Apraksta autors: Jānis Rukšāns

Slavas zāle tapusi projekta „Latvijas izcelsmes dekoratīvo augu ekspozīcijas un virtuālās „Nacionālās selekcijas slavas zāles” izveide NBD Salaspilī” (Reģ. Nr. 1-08/259/2016) ietvaros. Projekts tiek realizēts ar Latvijas vides aizsardzības fonda finansiālu atbalstu, īstenojot projektu aktivitāti “Latvijas vides un dabas vērtību cildināšana, godinot Latvijas valsts pastāvēšanas simtgadi”.

-Latvija 100-

Šīs mājaslapas pārzinis ir VALSTS ZINĀTNISKAIS INSTITŪTS ATVASINĀTĀ PUBLISKĀ PERSONA "NACIONĀLAIS BOTĀNISKAIS DĀRZS" , kuras pārziņā ir šī mājaslapa, kontaktinformācija: datu.specialists@nbd.gov.lv. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit. Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.