• NBD profils Instagram
  • NBD profils Facebook
  • NBD profils Twitter
  • NBD barotne

Pasākumu kalendārs

Sekojiet mums Facebook

Liesma

Ģints: Lilijas
Sekcija (šķirņu grupa): Austrumliliju hibrīdi
Suga: -
Šķirne: 'Liesma'
Selekcionārs: Kārlis Zeltāns
Selekcijas vieta: Rīga
Selekcijas-introdukcijas gads: 1970
Selekcionāra tiesību turētājs: -
Šķirnes apraksts:

Austrumliliju hibrīdu grupa VII,apakšgrupa VII-/c

Tumši rozā ar nelielu baltu apmalīti un tumši sarkaniem punktiem. Tumši zaļa nektārrieva. Ziedlapu platums 5 un 3,5 cm, D-12 cm, ziedu skaits 24, zied augusta sākumā, augums liels spēcīgs 120-200 cm.

Godalgas: -
Genofonda turētāji: -
Bibliogrāfija: -
Liesma
Apraksta autors: Aina Zobova

Slavas zāle tapusi projekta „Latvijas izcelsmes dekoratīvo augu ekspozīcijas un virtuālās „Nacionālās selekcijas slavas zāles” izveide NBD Salaspilī” (Reģ. Nr. 1-08/259/2016) ietvaros. Projekts tiek realizēts ar Latvijas vides aizsardzības fonda finansiālu atbalstu, īstenojot projektu aktivitāti “Latvijas vides un dabas vērtību cildināšana, godinot Latvijas valsts pastāvēšanas simtgadi”.

-Latvija 100-

Šīs mājaslapas pārzinis ir VALSTS ZINĀTNISKAIS INSTITŪTS ATVASINĀTĀ PUBLISKĀ PERSONA "NACIONĀLAIS BOTĀNISKAIS DĀRZS" , kuras pārziņā ir šī mājaslapa, kontaktinformācija: datu.specialists@nbd.gov.lv. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit. Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.