• NBD profils Instagram
  • NBD profils Facebook
  • NBD profils Twitter
  • NBD barotne

Pasākumu kalendārs

Sekojiet mums Facebook

Kuldīga

Ģints: Lilijas
Sekcija (šķirņu grupa): Trompetliliju hibrīdi
Suga: -
Šķirne: 'Kuldīga'
Selekcionārs: Griģe Irma
Selekcijas vieta: "Kārlenes", Valmiera
Selekcijas-introdukcijas gads: -
Selekcionāra tiesību turētājs: -
Šķirnes apraksts:

Trompetliliju hibrīdu grupa VI ,apakšgrupa VIb

Krēmdzeltena, ārpuse aprikozu oranža ar brūnu svītrojumu. Pumpuri aprikozu-oranži. Putekšņi brūni, ziedlapu garums 16cm. A-170 cm. Smarža patīkama.

Godalgas: -
Genofonda turētāji: -
Bibliogrāfija: -
Apraksta autors: Irma Griģe, NBD

Slavas zāle tapusi projekta „Latvijas izcelsmes dekoratīvo augu ekspozīcijas un virtuālās „Nacionālās selekcijas slavas zāles” izveide NBD Salaspilī” (Reģ. Nr. 1-08/259/2016) ietvaros. Projekts tiek realizēts ar Latvijas vides aizsardzības fonda finansiālu atbalstu, īstenojot projektu aktivitāti “Latvijas vides un dabas vērtību cildināšana, godinot Latvijas valsts pastāvēšanas simtgadi”.

-Latvija 100-

Šīs mājaslapas pārzinis ir VALSTS ZINĀTNISKAIS INSTITŪTS ATVASINĀTĀ PUBLISKĀ PERSONA "NACIONĀLAIS BOTĀNISKAIS DĀRZS" , kuras pārziņā ir šī mājaslapa, kontaktinformācija: datu.specialists@nbd.gov.lv. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit. Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.