• NBD profils Instagram
  • NBD profils Facebook
  • NBD profils Twitter
  • NBD barotne

Pasākumu kalendārs

Sekojiet mums Facebook

White Chocolate

Ģints: Dienziedes
Sekcija (šķirņu grupa):
Suga: -
Šķirne: 'White Chocolate'
Selekcionārs: Edgars Bite
Selekcijas vieta: Iršu pagasts, Kokneses novads
Selekcijas-introdukcijas gads: 2013
Selekcionāra tiesību turētājs: Edgars Bite
Šķirnes apraksts:

Tīri krēmbalti ziedi ar zaļu zieda centru, piesaista tonis un zieda forma. Ziedot, krūms tiešām atgādina baltu šokolādi. Atsevišķu ziedu ziedlapu skaits ir virs 6 ziedlapām. Zieda lielums 15 cm, ziedkāta augstums 80 cm.

Godalgas: -
Genofonda turētāji:

Edgars Bite

Bibliogrāfija: -
White Chocolate
Apraksta autors: Edgars Bite

Slavas zāle tapusi projekta „Latvijas izcelsmes dekoratīvo augu ekspozīcijas un virtuālās „Nacionālās selekcijas slavas zāles” izveide NBD Salaspilī” (Reģ. Nr. 1-08/259/2016) ietvaros. Projekts tiek realizēts ar Latvijas vides aizsardzības fonda finansiālu atbalstu, īstenojot projektu aktivitāti “Latvijas vides un dabas vērtību cildināšana, godinot Latvijas valsts pastāvēšanas simtgadi”.

-Latvija 100-

Šīs mājaslapas pārzinis ir VALSTS ZINĀTNISKAIS INSTITŪTS ATVASINĀTĀ PUBLISKĀ PERSONA "NACIONĀLAIS BOTĀNISKAIS DĀRZS" , kuras pārziņā ir šī mājaslapa, kontaktinformācija: datu.specialists@nbd.gov.lv. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit. Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.