• NBD profils Instagram
  • NBD profils Facebook
  • NBD profils Twitter
  • NBD barotne

Pasākumu kalendārs

Sekojiet mums Facebook

Aktualitātes Vides izglītības centra izveides procesā

Aktualitātes Vides izglītības centra izveides procesā

|06.07.2020|

Lai gan topošais Vides izglītības centrs  savas ārējās aprises vēl nav ieguvis,  tam  jau ir savs vārds – augu valstība Botania. Vides izglītības centrs būs vieta, kur ikviens aizraujošā veidā varēs izzināt dabas noslēpumus, iesaistoties dabā notiekošajos procesos. Ēkā būs aplūkojamas ekspozīcijas, kas tiks izvietotas divos stāvos, ļaujot apmeklētajiem gūt izpratni par visām auga daļām, sākot no saknes, stumbra, lapas un zieda līdz pat auglim.

Notiek aktīvs darbs pie ekspozīcijas satura un vizuālā noformējuma izveides. Turpinās darbs pie ārtelpas labiekārtošanas projekta izstrādes.

Šobrīd tiek gatavoti dokumenti  būvniecības iepirkuma nolikumam.

Pēc projekta pagarinājuma plašākai publikai Vides izglītības centra ekspozīcija būs pieejama 2022.gada nogalē.

Projekts “Valsts vides monitoringa programmu un kontroles sistēmas attīstība un sabiedrības līdzdalības veicināšana, pilnveidojot nacionālās nozīmes vides informācijas un izglītības centru infrastruktūru” tiks realizēts ar ES Kohēzijas fonda atbalstu.

Vairāk par projektu skatīt šeit: https://www.vraa.gov.lv/lv/projekts/vides-monitoringa-kontroles-un-izglitibas-projekts

Šīs mājaslapas pārzinis ir VALSTS ZINĀTNISKAIS INSTITŪTS ATVASINĀTĀ PUBLISKĀ PERSONA "NACIONĀLAIS BOTĀNISKAIS DĀRZS" , kuras pārziņā ir šī mājaslapa, kontaktinformācija: datu.specialists@nbd.gov.lv. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit. Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.