Stādu iegāde

Augus iespējams iegādāties no dārza nodaļu speciālistiem, iepriekš ar tiem sazvanoties (darba dienās 9.00-16.00). Daudzums ierobežots.

TĀLRUŅI PAPILDUS INFORMĀCIJAI (darba dienās 9.00-16.00):

1) Dekoratīvie koki un krūmi: 28375686 (Dendrofloras nodaļa)
2) Rozes: 26303228, dekoratīvas ziemcietes: 20010947 (Lakstaugu floras nodaļa)
3) Ogulāji: 26537802 (Pārtikas, aromātisko un ārstniecības augu nodaļa)
4) Viengadīgas puķes: 29396142 (Latvijas selekcijas telpaugu nodaļa)
5) Telpaugi, oranžērijas augi: 28328819 (Oranžērijas nodaļa)

KĀ NOTIEK STĀDU IEGĀDE:

1. KATALOGS – vispirms jāsameklē katalogā interesējošie augi un nodaļa, kurā tie meklējami.

NB! Augus no oranžērijas nodaļas iespējams iegādāties tikai gadatirgus laikā!

2. KONSULTANTS – zvanot uz katalogā norādīto tālruni jāsazinās ar nodaļas pārstāvi – konsultantu, pie kura konkrētais augs būs jāiegādājas. Jānoskaidro, vai interesējošais augs ir piedāvājumā.

Atgādinām, ka sortiments var mainīties. Tas atkarīgs gan no sezonas, gan pieprasījuma. Daudzi no augiem ir unikāli un pieejami ierobežotā daudzumā!

3. STĀDU REZERVĒŠANA – sarunā ar konsultantu jāprecizē diena un laiks, kurā ieradīsieties pēc interesējošajiem augiem. Iegāde iespējama tikai darba dienās. 

NB! Augus no oranžērijas nodaļas nav iespējams rezervēt.

4. IEGĀDE – augus iegādājas pie konkrētā nodaļas pārstāvja. Norēķināšanās pie nodaļas pārstāvja iespējama skaidrā naudā, norēķināties ar bankas karti iespējams informācijas centrā (ieeja pretī dzelzceļam).

KAS NAV IESPĒJAMS:

Vienas dienas laikā nebūs iespējams izstaigāt visas nodaļas un pārskatīt visu kataloga piedāvājumu – tāpēc saruna pa tālruni ar konsultantu ir vairāk kā vēlama. Mūsu teritorija tiešām ir plaša – nezinātājs var apmulst.

*Par atsevišķu samaksu piedāvājam arī speciālista konsultāciju par augu kopšanu vai rakstisku konsultāciju par Jums interesējošo dārzkopības problēmu. Par konsultācijas iespējām lūdzu interesēties rakstot uz welcome@nbd.gov.lv.