• NBD profils Draugiem.lv
  • NBD profils Facebook
  • NBD profils Twitter
  • NBD barotne

Pasākumu kalendārs

Sekojiet mums Facebook

Izstāde “DU, PRIEKĀ, FRISTAIL..”

Izstāde “DU, PRIEKĀ, FRISTAIL..”

|08.08.2018.|           

Nacionālā botāniskā dārza oranžērijā no 1.augusta līdz 2.septembrim būs apskatāma mākslas darbu izstāde "DU, PRIEKĀ, FRISTAIL..", kas atspoguļota grafikā, keramikā, glezniecībā, tēlniecībā un autortehnikā veidotos darbos. Izstāde nav ierobežota ar tēmu, stilu un tehniskiem paņēmieniem, brīvā izvēle - FRISTAILS.

Izstādē piedalās Daugavpils Universitātes (DU) absolventi, Salaspils mākslinieku grupa ,,PRIEKĀ’’ un mākslinieki no Rīgas.

Ekspozīcija botāniskā dārza oranžērijā veidota kā viens liels objekts, kurā nav nekā lieka, viss sapīts vienā dinamiskā organismā. Par darbiem var teikt, ka tie komunicē savā starpā un palīdz skatītājam uztvert dabas būtību un mākslinieka radoši tēloto pasauli. Izstādes darbi veidoti ar izpratni un pārdomu par veikto darbu.

Izstādē piedalās Irina Supe, Inta Jansone, Mārīte Laiviņa, Tamāra Žukova, Daiga Gulbe, Natālija Čubārova, Olga Listarkova, Natalija Kručina, Diāna Vernera, Vija Vose, Karina Levicka, Jeļena Koževnikova, Kristīne Zobena-Zālīte, Aleksandrs Zobens, Margarita Budze, Vladimirs Pirhs, Veronika Šlapakova, Zaiga Petere, Ilona Abiļeva, Andris Abiļevs.

Izstādes kurators Andris Abiļevs

Ieeja: iegādājoties ieejas biļeti botāniskajā dārzā, oranžērijas darba laiks no trešdienas līdz svētdienai, no 9:00 līdz 18:00. 

 

Projekta „Bioloģiskās daudzveidības saglabāšanas ex situ infrastruktūras izveide” (3DP/3.4.1.3.0/11/IPIA/VARAM/001) finansējuma saņēmējs ir VZI APP "Nacionālais botāniskais dārzs".

Projekta administratīvās, finanšu un tehniskās vadības uzraudzību nodrošina Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija.