Aptauja dabaszinību un bioloģijas skolotājiem

Bez kategorijas

Skolotāj! Priecāsimies par Jūsu viedokli un pieredzi Nacionālajā botāniskajā dārzā!

Tuvojoties septembrim, lūdzam dabaszinību un bioloģijas skolotājus piedalīties aptaujā par Nacionālā botāniskā dārza izglītības programmu skolām. Jūsu viedoklis mums ir ļoti svarīgs, lai mūsu nodarbību piedāvājums kopumā kļūtu par Jūsu palīgu un atbalstu ceļā uz Skola2030 sasniedzamo mērķi.

Aptauju var aizpildīt šeit: https://ej.uz/APTAUJA-SKOLOTAJIEM-NBD

Pilnveidojot un paplašinot botāniskā dārza vides izglītības programmas, izglītības nodaļas darbinieki iecerējuši nodarbībās integrēt topošā Vides izglītības centra “Botania” saturu. Tiek veidotas jaunas nodarbības skolēniem, kas  plānotas kā papildinājums digitālās un interaktīvās ekspozīcijas satura jēgpilnai izmantošanai formālajā izglītībā. Nodarbības top saskaņā saskaņā ar atjaunoto Skola 2030 izglītības programmu sasniedzamajiem rezultātiem 1.-6.klašu un 7-12.klašu grupās priekšmetos “Bioloģija” un “Dabaszinības” ar mērķi integrēt neformālās izglītības metodes priekšmetu apmācībā.

Jaunā vides izglītības programmas izstrāde notiek Latvijas vides aizsardzības fonda līdzfinansēta projekta “Vides izglītības programmas pilnveidošana un paplašināšana Nacionālajā Botāniskajā dārzā” ietvaros.