“Botania” pagarina darba laiku

Bez kategorijas

Vasarai sākoties Nacionālais botāniskais dārzs aicina vasaru pavadīt izzinot dabu, augus un pagarina savu darba laiku, aicinot apmeklēt NBD vides izziņas centru “Botania”, oranžēriju un 129 ha dārza brīvdabas teritorijas ar tematiskajām takām un brīvdabas ekspozīcijām.

Vasaras sezonā Nacionālā botāniskā dārza vides izglītības centrs “Botania” pagarina savu darba laiku. No jūnija “Botania” strādās no trešdienas līdz svētdienai no plkst. 10.00 līdz 18.00 (pēdējais apmeklētāju ierašanās laiks plkst. 16.00). Aizvien vides izglītības centru Nacionālā botāniskā dārza apmeklētāji var apmeklēt tikai ar iepriekšēju reģistrēšanos. Reģistrēt apmeklējumu un laiku iespējams iegādājoties biļetes uz Nacionālo botānisko dārzu “Biļešu serviss” interneta tirdzniecības vietās. Grupas (10-30 cilvēki) savu apmeklējumu var pieteikt rakstot uz info@botania.lv vai zvanot pa tālruni 65795727.

Vides izglītības centrs “Botania” savas durvis apmeklētājiem vēra šī gada februāri aicinot mazos un ne tikai mazos dabas pētniekus izzināt augu valsts pasauli mūsdienīgas ekspozīcijas formā. Bagātīgs informatīvais materiāls ir papildināts ar interaktīviem objektiem, spēlēm un virtuālās realitātes elementiem. Pirmajos trīs darbības mēnešos vides izglītības centru “Botania” ir apmeklējuši jau 10 000 apmeklētāju – ģimeņu, skolēnu un pirmskolas iestāžu audzēkņi un citi interesenti un dabas zinātņu jomas profesionāļi.

Vasarā Nacionālais botāniskais dārzs apmeklētājiem ir atvērts katru dienu no plkst. 9.00 līdz 20.00, oranžērija, kurā iespējams apskatīt četras iekštelpu zāles ar sukulentiem, kaktusiem un tropu augiem, strādā no otrdienas līdz svētdienai (pirmdienās slēgta apmeklētājiem) no plkst. 10.00 līdz 19.00.