Grāmatas “Eiropas skaistākie dārzi” atvēršanas svētki

Bez kategorijas

Dendrologa Andreja Svilāna grāmatas “Eiropas skaistākie dārzi” atvēršanas svētki notiks 27. aprīlī Nacionālā botāniskā dārza oranžērijā plkst. 11.00.

Grāmata “Eiropas skaistākie dārzi” ved pastaigā no Igaunijas ziemeļiem līdz Spānijas dienvidiem. Fotogrāfijās un asprātīgos stāstos uzmirdz Eiropas monarhu baroka un angļu stila dārzi, kas ieskauj greznās un noslēpumainās pilis, nepieradinātais Guela parks Spānijā ar arhitekta Antonio Gaudi iekārtojumu, biedējošais Sakro Bosko un citi tik dažādie un Eiropas kultūras kopainā ierakstītie dārzi un parki. Garām nepaslīd arī pa kādam interesantam augam un vēstures pastāstam, ļaujot labāk izprast dārza saimnieka izpratni par skaisto.

Grāmatu izdod izdevniecība “Latvijas mediji”. To varēs iegādāties pasākuma norises laikā, (NBD) Tūrisma informācijas centrā un lielākajās grāmatnīcās.

Grāmatas atvēršanas svētki notiek NBD stādu gadatirgus “Cīruļu diena” ietvaros, ieeja Botāniskajā dārzā (ieskaitot Oranžēriju) – pieaugušajiem 5.00 EUR, skolēniem, studentiem, pensionāriem 3.00 EUR,  ģimenes biļete 10.00 EUR.