Julijas Žeļezņakas un Jekaterinas Ščerbovskas apvienotā izstādē

Bez kategorijas

Julijas Žeļezņakas un Jekaterinas Ščerbovskas apvienotā izstādē ir apskatāmi oriģināldarbi un slaveno meistaru reprodukciju sērija.

Oriģināldarbi ir galvenokārt veltīti apkartējas pasaules skaistumām un emocijam, kuras ta izraisa. Iedvesma darbiem rādījas pastaigās dabā un pie jūras, kā arī ceļojumos gan Latvijā, gan ārzemēs.
Otrā izstādes daļa ir veltīta pasaules slāvēno meistaru, tādu kā van Gogs, Gogēns, Sezans, Modiljāni u.c. reprodukcijam.

Jekaterina Ščerbovska pašlaik studē Eiropas Kristīgā akadēmijā, “Bībeles māksla” programmā. 2010.g. pabeidza interjera dizainu Baltijas starptautiskā akadēmijā, un vairāk par 10 gadiem strāda par sienu dekoratoru.
 Jekaterina ir māksliniece, kura apbrīno dabu, ziedus un dabīgo estētiku. Savos darbos viņa atspoguļo šo iedvesmu un garastāvokli.

Julijas Železņakas darbos var redzēt surrealisma detaļas, kuras apvieno klasiskās glezniecības skolas stilu ar modernu pasaules redzējumu.
Papildus mākslai, Julija rīko gleznošanas meistarklases, kurās var piedalīties ikviens bez iepriekšejām iemaņām.
Pirmo reizi izstādē piedalas arī 5 g.v. Agata Žeļezņaka, Julijas meita. Agatas darbos var redzēt pasauli bērna acīm – naivu, godīgu un krāsainu.

 Gan Julija, gan Jekaterina ir privātas gleznošanas studijas audzēknes un tagad eksperimentē ar jaunu mākslas stilu. Darbi pārsteidz ar savu tehniku, emocijām un dziļumu.

Ieeja: iegādājoties apvienoto ieejas biļeti dārzā. Pirmdienās oranžērija slēgta!