• NBD profils Instagram
  • NBD profils Facebook
  • NBD profils Twitter
  • NBD barotne

Pasākumu kalendārs

Sekojiet mums Facebook

Aktualitātes Vides izglītības un informācijas centra 'Botania' izveidē

Aktualitātes Vides izglītības un informācijas centra 'Botania' izveidē

|25.09.2020|

Kamēr notiek vides izglītības un informācijas centra “Botania” būvniecības sagatavošanas darbi, tikmēr Nacionālā botāniskā dārza komanda kopā ar interjera arhitektiem strādā pie ekspozīcijas satura un iekštelpu dizaina plāna.

Jau informējām, “Botania” būs vieta, kur laiku varēs pavadīt botānikas profesionāļi un entuziasti, kā arī apmeklētāji dažādos vecumos un pieredzes līmeņos. Digitālā un fiziskā veidā būs iespēja smelties zināšanas par dabas saglabāšanu un bioloģiskās daudzveidības jautājumiem, īpaši uzsverot augu nozīmi.

Nacionālais botāniskais dārzs iesaistījies Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) uzsāktajā iniciatīvā “DABA=ES”, kuras ietvaros aicinām ikvienu, īpaši ģimenes ar bērniem un pedagogus, apmeklēt Nacionālo botānisko dārzu Salaspilī, kurā, pateicoties Eiropas Savienības fondu atbalstam, tiek veidotas interaktīvas ekspozīcijas un īstenotas jaunas izzinošas aktivitātes, lai veicinātu sabiedrības izpratni par Latvijas dabas vērtībām un to nozīmi.

Projekts “Valsts vides monitoringa programmu un kontroles sistēmas attīstība un sabiedrības līdzdalības veicināšana, pilnveidojot nacionālās nozīmes vides informācijas un izglītības centru infrastruktūru” tiks realizēts ar Eiropas Savienības (ES) Kohēzijas fonda atbalstu, un tā mērķis ir attīstīt valsts vides monitoringa un kontroles sistēmu, pilnveidojot atbildīgo iestāžu tehnisko nodrošinājumu, kā arī veicināt sabiedrības līdzdalību vides pārvaldībā, modernizējot nacionālas nozīmes vides izglītības un informācijas centrus un īstenojot sabiedrības iesaistes pasākumus.

Vairāk par projektu skatīt šeit: https://www.lvafa.gov.lv/kohezijas-fonda-projekts/par-projektu

 

 

Šīs mājaslapas pārzinis ir VALSTS ZINĀTNISKAIS INSTITŪTS ATVASINĀTĀ PUBLISKĀ PERSONA "NACIONĀLAIS BOTĀNISKAIS DĀRZS" , kuras pārziņā ir šī mājaslapa, kontaktinformācija: datu.specialists@nbd.gov.lv. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit. Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.