• NBD profils Instagram
  • NBD profils Facebook
  • NBD profils Twitter
  • NBD barotne

Pasākumu kalendārs

Sekojiet mums Facebook

Dārza Pērļu atvērtās dienas Nacionālajā botāniskajā dārzā

Dārza Pērļu atvērtās dienas Nacionālajā botāniskajā dārzā

|18.07.2019|

Divās nedēļas nogalēs – 26.-28.jūlijā Igaunijā un 2.-4.augustā Latvijā notiek Atvērtās dienas Dārza pērlēs.

Atvērto dienu laikā 2.augustā un 3. augustā Nacionālajā botāniskajā dārzā būs iespēja piedalīties ekskursijās un gida pavadībā apmeklēt interesantākās Nacionālā botāniskā dārza ekspozīcijas. Nacionālais botāniskais dārzs Salaspilī ir viena no lielākajām dzīvo augu kolekcijām Ziemeļaustrumeiropā, kur 129 ha platībā aug ap 13500 augu dažādības.

Ekskursijas notiks:

  • 2.augustā plkst. 10.00 un 14.00;
  • 3.augustā plkst.14.00.

Ekskursiju ilgums aptuveni 1,5 h.

Dalība ekskursijā ir bez maksas, dalībniekiem vien jāiegādājas ieejas biļetes Nacionālajā  botāniskajā dārzā.
Dalību ekskursijā lūdzam pieteikt iepriekš, rakstot e-pastu ekskursijas@nbd.gov.lv, norādot dalībnieku skaitu, tālruņa numuru un ekskursijas laiku. Vietu skaits ierobežots.
Projekta “Dārza pērles” mērķis ir attīstīt dārza tūrismu Latvijā un Igaunijā, kā arī veicināt Latvijas un Igaunijas kā vienota dārzu tūrisma galamērķa atpazīstamību. 

Aicinām apmeklēt arī citus pasākumus. Vairāk informācijas: Vidzeme.com un Estoniangardens.ee. Pasākumi tiek rīkoti Interreg Igaunijas - Latvijas programmas projekta “Dārza pērles” ietvaros. 

Šīs mājaslapas pārzinis ir VALSTS ZINĀTNISKAIS INSTITŪTS ATVASINĀTĀ PUBLISKĀ PERSONA "NACIONĀLAIS BOTĀNISKAIS DĀRZS" , kuras pārziņā ir šī mājaslapa, kontaktinformācija: datu.specialists@nbd.gov.lv. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit. Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.