• NBD profils Instagram
  • NBD profils Facebook
  • NBD profils Twitter
  • NBD barotne

Pasākumu kalendārs

Sekojiet mums Facebook

Karine Paronyanc un radošās darbnīcas audzēkņu darbu kopizstāde

Karine Paronyanc un radošās darbnīcas audzēkņu darbu kopizstāde

|10.09.2020|

Gleznotājas Karine Paronyanc un viņas radošās darbnīcas mazo un pieaugušo audzēkņu darbu kopizstāde! Ekspozīcijas vadmotīvs ir vasara, Saule, dabas ritmi, ziedēšanas laiks, auglība! Lieliska iespēja pagarināt vasaru un atkal izbaudīt siltas saulainas brīvlaika emocijas! Dzīvespriecīgie un krāsainie bērnu darbi papildina pasniedzējas monumentālos un dzīves apliecinošos audeklus! Gleznu tematika palīdz iegrimt eksotiskos tropu sapņos un padara Latvijas skaistākā dārza apmeklējumu par aizrautīgu ceļojumu fantāziju Zemēs! 

Ieeja: iegādājoties ieejas biļeti botāniskajā dārzā, oranžērijas darba laiks no trešdienas līdz svētdienai, no 10:00 līdz 19:00. 

Šīs mājaslapas pārzinis ir VALSTS ZINĀTNISKAIS INSTITŪTS ATVASINĀTĀ PUBLISKĀ PERSONA "NACIONĀLAIS BOTĀNISKAIS DĀRZS" , kuras pārziņā ir šī mājaslapa, kontaktinformācija: datu.specialists@nbd.gov.lv. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit. Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.