• NBD profils Instagram
  • NBD profils Facebook
  • NBD profils Twitter
  • NBD barotne

Pasākumu kalendārs

Sekojiet mums Facebook

Turpinās sadarbība ar SIA 'Brandeleven'

Turpinās sadarbība ar SIA 'Brandeleven'

|29.03.2019|

Turpinās sadarbība ar SIA “Brandeleven” par Vides informācijas centra ekspozīcijas un iekštelpu vizuālā noformējuma projekta izstrādi. Radīts Vides izglītības centra zīmols un ekspozīcijas grafiskais stils. Notiek aktīvs darbs pie ekspozīcijas saturiskās daļas izveides.

Turpinās darbs pie projekta detalizētas izstrādes, interjera un iekārtu plāniem.

Nacionālas nozīmes vides izglītības un informācijas centru pārbūves Latvijas Dabas muzejā, Nacionālajā botāniskajā dārzā un Rīgas Nacionālajā zooloģiskajā dārzā tiek veiktas Kohēzijas fonda līdzfinansēta projekta “Valsts vides monitoringa programmu un kontroles sistēmas attīstība un sabiedrības līdzdalības veicināšana, pilnveidojot nacionālas nozīmes vides informācijas un izglītības centru infrastruktūru” ietvaros.

Ekspozīcija plašākai publikai būs pieejama 2021.gadā.

Vairāk par projektu skatīt šeit: https://www.lvafa.gov.lv/kohezijas-fonda-projekts/par-projektu

 

Šīs mājaslapas pārzinis ir VALSTS ZINĀTNISKAIS INSTITŪTS ATVASINĀTĀ PUBLISKĀ PERSONA "NACIONĀLAIS BOTĀNISKAIS DĀRZS" , kuras pārziņā ir šī mājaslapa, kontaktinformācija: datu.specialists@nbd.gov.lv. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit. Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.