• NBD profils Instagram
  • NBD profils Facebook
  • NBD profils Twitter
  • NBD barotne

Pasākumu kalendārs

Sekojiet mums Facebook

Turpinās darbs Vides izglītības centra izveides procesā

Turpinās  darbs Vides izglītības centra izveides procesā

|28.06.2019|

Kohēzijas fonda projekta “Valsts vides monitoringa programmu un kontroles sistēmas attīstība un sabiedrības līdzdalības veicināšana, pilnveidojot nacionālas nozīmes vides informācijas un izglītības centru infrastruktūru” ietvaros Nacionālajā botāniskajā dārzā top Vides izglītības centrs (VIC) kā vieta vides izglītības programmu īstenošanai ar interaktīvu un izglītojošu ekspozīciju.

Šobrīd aktīvi turpinās darbs pie ekspozīcijas satura izstrādes. Nākamajā pusgadā plānots pabeigt darbu pie Vides izglītības centra ēkas un ekspozīcijas projektēšanas, un gatavot iepirkumu VIC būvniecībai un būvuzraudzībai.

Ekspozīcija plašākai publikai būs pieejama 2021.gadā.

Vairāk par projektu skatīt šeit: https://www.lvafa.gov.lv/kohezijas-fonda-projekts/par-projektu

 

 

 

 

 

Šīs mājaslapas pārzinis ir VALSTS ZINĀTNISKAIS INSTITŪTS ATVASINĀTĀ PUBLISKĀ PERSONA "NACIONĀLAIS BOTĀNISKAIS DĀRZS" , kuras pārziņā ir šī mājaslapa, kontaktinformācija: datu.specialists@nbd.gov.lv. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit. Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.