• NBD profils Instagram
  • NBD profils Facebook
  • NBD profils Twitter
  • NBD barotne

Pasākumu kalendārs

Sekojiet mums Facebook

Veiksmīgi turpinās Vides izglītības centra izveides process

Veiksmīgi turpinās Vides izglītības centra izveides process

|25.09.2018|

Kohēzijas fonda līdzfinansētā projekta “Valsts vides monitoringa programmu un kontroles sistēmas attīstība un sabiedrības līdzdalības veicināšana, pilnveidojot nacionālas nozīmes vides informācijas un izglītības centru infrastruktūru” ietvaros tiks veikta Nacionālas nozīmes vides izglītības un informācijas centra izveide Nacionālajā botāniskajā dārzā. Projekta gaitā Nacionālajā botāniskajā dārzā plānots veikt bijušās administrācijas ēkas un vecās oranžērijas pārbūvi par Vides izglītības centra daudzfunkcionālu ēku vides izglītības programmu īstenošanai.

Vides izglītības centrā plānots veidot mācību un pasākumu telpas, kur smelties zināšanas par dabas saglabāšanu un bioloģiskās daudzveidības jautājumiem, īpaši uzsverot augu nozīmi. Ekspozīcijai jāveicina arī dabas zinību apguve skolēniem, jo tieši skolas vecuma bērni un ģimenes ar bērniem, ir viena no galvenajām Nacionālā botāniskā dārza Vides izglītības centra mērķauditorijām. Plānots, ka ekspozīcija visus interesentus pārsteigs ar dažādiem multimediju efektiem.

Šobrīd tuvojas noslēgumam iepirkums par Vides informācijas centra ekspozīcijas un iekštelpu vizuālā noformējuma projekta izstrādi. Ekspozīcija plašākai publikai būs pieejama 2021.gadā.

Jau ziņots, ka Vides izglītības centra būvprojekta izstrādi šobrīd veic SIA “Eko Arh”.

Vairāk par projektu skatīt šeit: https://www.lvafa.gov.lv/kohezijas-fonda-projekts

 

Šīs mājaslapas pārzinis ir VALSTS ZINĀTNISKAIS INSTITŪTS ATVASINĀTĀ PUBLISKĀ PERSONA "NACIONĀLAIS BOTĀNISKAIS DĀRZS" , kuras pārziņā ir šī mājaslapa, kontaktinformācija: datu.specialists@nbd.gov.lv. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit. Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.