• NBD profils Draugiem.lv
  • NBD profils Facebook
  • NBD profils Twitter
  • NBD barotne

Pasākumu kalendārs

Sekojiet mums Facebook

Ulbrokas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde 'MANS SAPŅU DĀRZS'

Ulbrokas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde 'MANS SAPŅU DĀRZS'

|03.07.2019|

2017. gada rudenī, divas septembra nedēļas Ulbrokas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi katru dienu viesojās Salaspilī, Nacionālajā Botāniskajā dārzā.

Jaunie mākslinieki atklāja, pētīja, studēja, zīmēja visdažādākos augus, to formas, ziedus un lapas gan krāšņajā dārzā, gan plašājā oranžērijā.

Pēc nodarbībām Salaspilī, bērniem radās iespēja baudīt krāsu un fantāzijas simfoniju mākslinieces Kristīnes Luīzes Avotiņas multimediālajā izstādē “Sapņu upe”.

Smēlušies zināšanas, iespaidus un iedvesmu, mūsu audzēkņi radīja savu, fantāzijas un krāsu prieka piepildītu, sapņu dārzu. Bērni izvēlējās vienu no Nacionālajā Botāniskajā dārzā tapušajiem zīmējumiem, papildināja jau esošo kompozīciju ar pašu “selekcionētām” ziedu un augu  formām, ļaujot ienākt dārzā arī sapņainiem dzīvnieku tēliem vai liekot ziediem plaukt uz greznu namu fasādēm.

Izstādē aplūkojamo darbu autoru vecums darbu tapšanas laikā bija no 9 līdz 13 gadiem, un viņi mācījās Ulbrokas Mūzikas un mākslas skolas Vizuāli plastiskās mākslas nodaļas  2., 4. un 5. kursā.

 

   UMMS skolotāja Dace Balode

  

Ieeja: iegādājoties ieejas biļeti botāniskajā dārzā, oranžērijas darba laiks no trešdienas līdz svētdienai, no 10:00 līdz 19:00. Izstāde būs aplūkojama no 4. jūlija līdz 25. augustam.

  

Projekta „Bioloģiskās daudzveidības saglabāšanas ex situ infrastruktūras izveide” (3DP/3.4.1.3.0/11/IPIA/VARAM/001) finansējuma saņēmējs ir VZI APP "Nacionālais botāniskais dārzs".  

Projekta administratīvās, finanšu un tehniskās vadības uzraudzību nodrošina Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija.