• NBD profils Instagram
  • NBD profils Facebook
  • NBD profils Twitter
  • NBD barotne

Pasākumu kalendārs

Sekojiet mums Facebook

Nacionālajā botāniskajā dārzā veiksmīgi norit Vides izglītības centra izveides process

Nacionālajā botāniskajā dārzā veiksmīgi norit Vides izglītības centra izveides process

|27.06.2018.|

Kohēzijas fonda līdzfinansētā projekta “Valsts vides monitoringa programmu un kontroles sistēmas attīstība un sabiedrības līdzdalības veicināšana, pilnveidojot nacionālas nozīmes vides informācijas un izglītības centru infrastruktūru” ietvaros tiks veikta Nacionālas nozīmes vides izglītības un informācijas centru izveide Latvijas Dabas muzejā, Nacionālajā botāniskajā dārzā un Rīgas Nacionālajā zooloģiskajā dārzā. Projekta gaitā Nacionālajā botāniskajā dārzā plānots veikt bijušās administrācijas ēkas un vecās oranžērijas pārbūvi par Vides izglītības centra daudzfunkcionālu ēku vides izglītības programmu īstenošanai.

Iepirkuma “Ēku pārbūves par Vides izglītības centru būvprojekta izstrāde un autoruzraudzība” rezultātā noslēgts līgums ar SIA “Eko Arh”. Pēc līguma noslēgšanas ar firmas pārstāvjiem un arhitektiem tika pārrunātas tehniskās specifikācijas detaļas un uzsākta tehniskā apsekošana. Notikusi arhitektu piedāvāto ēku pārbūves skiču projektu variantu prezentācija un apspriešana.

Jūlija sākumā tiks izsludināts iepirkums par Vides izglītības centra ekspozīcijas izveidi.

 
Vides izglītības centra ieceres varianta skices attēls

Vairāk par projektu skatīt šeit: https://www.lvafa.gov.lv/kohezijas-fonda-projekts

Šīs mājaslapas pārzinis ir VALSTS ZINĀTNISKAIS INSTITŪTS ATVASINĀTĀ PUBLISKĀ PERSONA "NACIONĀLAIS BOTĀNISKAIS DĀRZS" , kuras pārziņā ir šī mājaslapa, kontaktinformācija: datu.specialists@nbd.gov.lv. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit. Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.