• NBD profils Instagram
  • NBD profils Facebook
  • NBD profils Twitter
  • NBD barotne

Pasākumu kalendārs

Sekojiet mums Facebook

Pasākumi un kāzas dārzā

Nacionālais botāniskais dārzs būs lieliska vieta, lai atzīmētu savus dzīves laimīgākos un svarīgākos mirkļus brīvā dabā!

Pie mums ir iespējams rīkot dažāda formāta pasākumus plašākam vai šaurākam dalībnieku lokam - visu, kas iederas botāniskā dārza gaisotnē un nepakļauj papildus riskam augu kolekcijas.

Iepriekš piesakoties, var rīkot kāzu ceremonijas, brīvdabas koncertus, kino vakarus vai izglītojošas lekcijas, kā arī citus līdzīga formāta pasākumus.

Botāniskais dārzs ir lieliska vieta fotosesijām, piknikam ar līdzi paņemtajiem gardumiem (ir pieejama arī ugunskura vieta).

BOTĀNISKAIS DĀRZS NEPIEDĀVĀ INVENTĀRA NOMU!

Piknika vietas rezervēšana: līdz 3 h - 35 EUR + ieejas biļetes
Lapenes rezervēšana: līdz 2 h - 60 EUR + ieejas biļetes
Ozola vietas rezervēšana: līdz 2 h - 60 EUR + ieejas biļetes

Par fotografēšanos nav papildus jāmaksā. Iepriekš vienojoties Jūs varat izrotāt vēlamo vietu, kā arī uzstādīt nojumi. Ir pieejama elektrība - 4.00 EUR.

Iespējams nolīgt zirgu pajūgu. Tālrunis 22389640.

Par iespēju rīkot savas kāzas un pasākumus botāniskajā dārzā, lūdzu, rakstiet pasakumi@nbd.gov.lv vai zvaniet 28670426.

                                                                                                                       Autors: DesArts Studio

Šīs mājaslapas pārzinis ir VALSTS ZINĀTNISKAIS INSTITŪTS ATVASINĀTĀ PUBLISKĀ PERSONA "NACIONĀLAIS BOTĀNISKAIS DĀRZS" , kuras pārziņā ir šī mājaslapa, kontaktinformācija: datu.specialists@nbd.gov.lv. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit. Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.