• NBD profils Instagram
  • NBD profils Facebook
  • NBD profils Twitter
  • NBD barotne

Pasākumu kalendārs

Sekojiet mums Facebook

Bērni mācās no tā, ko redz...

Vasara ir tas laiks, kad ģimenes bauda atvaļinājumus, kad katram no mums ir savas vēlmes brīvā laika pavadīšanai. Gribās tik daudz paspēt… pabūt dabā, redzēt kaut ko jaunu… vēlamies, lai bērni redz jaunas un interesantas lietas.

Salaspils 2. Pirmsskola aicina ikvienu apmeklēt Botānisko dārzu un aplūkot Mākslas dienu laikā tapušo izstādi “Brilles jeb BĒRNS MĀCĀS NO TĀ KO REDZ!”

Vai izdosies Brillēs saskatīt netīši attainotos Salaspils pilsētas populāros objektus?

Laiks mācīties sajust, ieraudzīt, apstāties un pabūt kopā! Nesteidzībā!

Šīs mājaslapas pārzinis ir VALSTS ZINĀTNISKAIS INSTITŪTS ATVASINĀTĀ PUBLISKĀ PERSONA "NACIONĀLAIS BOTĀNISKAIS DĀRZS" , kuras pārziņā ir šī mājaslapa, kontaktinformācija: datu.specialists@nbd.gov.lv. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit. Sīkdatnes šajā mājaslapā var viegli akceptēt vai noraidīt, izvēloties vienu no šīm saitēm.