Vitamīnu diena

Bez kategorijas

Sestdien, 17.septembrī, no plkst. 8.00 līdz 14.00 Nacionālajā botāniskajā dārzā, Salaspilī, Miera ielā 1, notiks ikgadējais “Vitamīnu dienas” stādu gadatirgus.

Tā laikā apmeklētāji aicināti iegādāties botāniskajā dārzā izaudzētus stādus un iepazīt Latvijas lielāko stādaudzētavu sortimentu, piedalīties Latvijas valsts mežu Kalsnavas arborētuma radošajā darbnīcā, kā arī izbaudīt Latvijas, Lietuvas un Igaunijas senioru deju kolektīvu sagatavoto koncertprogrammu “Visa dzīve man viens ceļojums”. Koncertā piedalīsies 55 kolektīvi ar vairāk kā 650 dejotājā, kas izdejos 26 dažādu valstu senioru dejas.

Gadatirgus ietvaros aicinām apmeklēt arī žurnālu “Mans Dārzs” un “Lauku Māja” rīkoto tehnikas un instrumentu testu. Tajā būs iespēja apskatīt, izmēģināt, salīdzināt un iegādāties dārza vai mājas tehniku un instrumentus no Makita autorizētā dīlera EGTools un DeWalt tirdzniecības pārstāvja Lic Gotus, kā arī satikties ar žurnālu veidotājiem. Nāc ciemos, uzdod sev interesējošus jautājumus tehnikas ekspertiem un atrodi jaunu mājas vai dārza palīgu!

NBD stādu tirgu aicinām apmeklēt ne tikai dārzu un daiļdārzu īpašniekus, bet arī telpaugu mīļotājus, jo tiks tirgoti arī NBD Oranžērijas sarūpētie siltzemju augi.
Viss botāniskā dārza augu sortiments apskatāms šeit.

Gaidīsim Jūs Nacionālajā botāniskajā dārzā, Salaspilī, Miera iela 1, sestdien, 17.septembrī, no plkst. 8.00 līdz 14.00.

Ieeja gadatirgū: jāiegādājas āra ekspozīciju ieejas biļete botāniskajā dārzā.